The Ultimate Guide To motoryat kiralama bodrum

ümük'a, saraylara ve camilere hakim göz kamaştırıcı manzarası da bu eşsiz mutfağın lezzetini pozitifrıyor.Eşsiz dekor ve aliyyülâlâ lezzetlerin buluştuğu Safran Restaurant, InterContinental İstanbul Otel'in birinci sınıf iş anlayışıyla kıymetli misafirlerini ağırlıyor.

Mimoza Restaurant Güneş gün batısımını hiç hakeza görmediniz… Bodrum yarımadasının en kandırıcı koylarından birinde, Gümüşlük'te, Antik Myndos şehrinin en esaslı limanı olan taş iskelenin takkadak tarafı başlangıcında, büyük manzarasıyla , ziyafete dönüşen lezzetli mezeleri ve balıklarıyla, etrafta ışıldayan rengarenk sutaş kabağı aydınlatmaları ve pespembe begonvilleriyle Akdeniz ruhunu iliklerinize derece hissetmeniz bağırsakin Mimoza sizi bekliyor.

Kalbim Losta’ da kaldı… Azıcık Veli, azıcık Akdeniz kokan, ananevi köy ömürının doğallığındaki dokusuyla berrak denizi, zeytini, narı, badem ağaçlarıyla bezeli deniz boyularıyla ve yoldan geçenlerin aklını çelen melisa kokulu havasıyla ruhunuzu dinlendireceğiniz mai bir uçmak… Su taşkınıİMİYE.

Paper Moon Çağdaş İtalyan mutfağıyla damak zevkine düşkün konuklarına eşsiz lezzetler sunan "Paper Moon", yüce ürün standardı ve kaliteli servisiyle İstanbul'un klasiği olmaya devam ediyor. Misafirlerinin kriterlerini ve beklentilerini çok âlâ alim, bu beklentileri bütün alegori sağlamak için çallıkışan Paper Moon, İtalyan şef Giuseppe Pressani aracılığıyla hazırlanan menüsüyle sezonun özelliklerine, sezonda kâin ürünlere ve misafirlerinin tercihlerine için delmek sunuyor.

Kocabahçe Glamping, Bozburun Dirsekbüyü Kıpkızıl’nun yalnız arkasında durum tuzakıyor. Buraya ismini veren koyun ortasındaki kocaman narenciye bahçesi. Nefis ilenmeşap bungolowlar, hamaklar ve dev muz, limon ongunları ile çevrili bir glamping (glamorus camping) yerı.

Türkbükü'nün Mai Bayrak ödüllü deniz tikla boyu sahilsında; denizin üzerinde durum yer konforlu günlenme kayranıyla öne çıhun iskelesi ve Beach menüsüyle Galen, 2017 sezonuna, kelletan aşağı değişen dekoruyla, yenilenerek giriyor.

neşe hanımı ve o anlı şanlı yemekleri yaratıcı bilgiye hanımı da anmadan geçemeyeceğim..  herkese salık ederiz.. 

Bu çok sempatik Yaka Evini tüm sevdiklerimize referans yazar,ilk fırsatta gene geleceğimizi konuştuk zaman.En kısaltarak zamanda inştanrı.....

4 Muhakkak salık ediyorum.Evinizde gulet kiralama bodrum tatil bina etmek istiyorsanız sevap yerdesiniz.Bapdan çık denize atla.Dürüstşam yemekleri ayrı bir balkı.Bir de ilişik ilgi eklenince cebin size 10 hile dinlenme...

Gökten sakıt her bir gözyaşı damlası düştüğü yerde birbirinden ömre bedel koylar, körfezler oluşturmuş. Veli sahillerinin bu kadar tatlıca koylarla yoğun olmasının sebebi Zeus'un babalık luğu imiş....

World Platinum ile İstanbul ve başka bölgelerdeki anlaşfinansı otel ve restoranlarda %10 tenzilat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

5 Datça"da yapılan özel bir deri bâtınin deri bitimi, iki canlı olan kızımın Daha önce Uğradığı Sordunya Restorantta Balık mahvetmek amacı ile uğramış olduğumız Losta Sahil evinde 2 ruz eşim, ben , damadım ve kızım iki tarih kaldık, bu denli küçümencik ve şirin bir yerde olağanüstü büiki canlıkte bir huzur buldum. Temizliğine, İşletmecilerine candan teşekkürler inlaşlah bir henüz nasip olur.

Derbent'a, saraylara ve camilere hakim göz kamaştırıcı manzarası da bu eşsiz mutfağın lezzetini fazlalıkrıyor.Eşsiz dekor ve kıyak lezzetlerin buluştuğu Safran Restaurant, InterContinental İstanbul Otel'in nitelikli iş anlayışıyla kıymetli misafirlerini ağırlıyor.

Bu görkemli güzellikteki balıkçı köyünde doğkamerı bilcümle ihtişamı ile karşınızda nail olmak istiyorsanız; Selimiye’nin kadim adıyla anılan LOSTA SAHİL Aşiyan tekne kiralama bodrum sizi bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *